Tokio Hotel Hayattır
Tokio Hotel Hayattır
Tokio Hotel Hayattır
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldin Hotele. Wilkommen im Hotel.Welcome To The Hotel

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

tH tÜrKiYeyE GElEceK mİ???

4 posters
YazarMesaj
***t.A.T.u***

***t.A.T.u***

tH tÜrKiYeyE GElEceK mİ??? Empty
MesajKonu: tH tÜrKiYeyE GElEceK mİ???   tH tÜrKiYeyE GElEceK mİ??? I_icon_minitime16.07.09 0:31

~ Tokio Hotel soruları Cevapladı ~

Rinoa Heartilly^nin sorusu :
Oy Sayısı : 616

Asya ya da Güney Afrika^ya gelecek misiniz ya da eşyalarınızı buralara yollatıcak mısınız >> Türkiye (!!! ) , Lübnan , Pakistan , Endonezya ... vs.

Bill : Gelmeyi isteriz . Yeni ülkelere seyahat etmeyi ve yeni ülkelerde çalmayı seviyoruz – bu bizim olduğumuz şey !

Tom : Evet , kesinlikle , ve gitmek istediğimiz bir sürü yer var . Ama şuanlık belirlenmiş bir şey yok !

Emily Tian^ın sorusu :
Oy sayısı : 505

Kuzey Amerika^daki fanlarınız hakkında ilk izleniminiz neydi ? Yani demek istediğim Evdeki fanlarınızla ya da genelde AvrUpa'daki fanlarınızla karşılaştırılınca en büyük fark neydi ?

Bill : Kuzey Amerika^daki fanlarımızın heyecanlı ve arkadaş canlısı karşılamasıyla uçurulduk !

Tom : Beklediğimiz bir şey değildi . Demek istediğim , daha önce orada bulunmamıştık bile Montreal , Toronto , L.A ve N.Y'de ilk kez Şubatta çalmaya gittiğimizde şarkılarımız orada çıkmamıştı bile . (Gülerek) İnsanların geleceğini bile düşünmemiştik ama sonra tüm şovların biletleri tükendi .

Bill : Bu tamamen harikaydı ! Farklardan bahsedersek , her fan , bilirsiniz , bireyseldir . Ülkelere göre ayırt edemezsiniz . Ama her zaman söylerim , bizim fanlarımızın ortak bir enerjisi ve heyecanı var . O kadar bağlılar , içtenler ve gürültücüler ki – bunu seviyoruz . Ve gerçekten Kuzey Amerika^daki fanlarımızın da bu enerjiyi paylaştığını görünce çok heyecanlandık .

Glotova Margarita^nın Sorusu :
Oy Sayısı : 350

Siz gerçekten yıldızsınız ! İnsanlarla sohbet etmenin zorlaşıp zorlaşmadığını söyleyin bize ? Sizle gerçekten ilgilenen bir kızı manyak bir fandan nasıl ayırt ediyorsunuz ?

Bill : Sanırım ben hepimiz adına konuşmuş olabilirim eğer grup başarılı olmadan öncesiyle hemen hemen aynı arkadaşlara sahip olduğumuzu söylersem .

Hepsi : Evet !

Tom (gülerek) : Çünkü çocuklar kızlar konusunda şanslı değil eğer diğerleri için cevap vermem gerekirse . Bir kızın fan olup olmaması önemli değil – eğer uygunsa – eğer doğruymuş gibi hissettiriyorsa – eğer kız heyecan vericiyse , önemli bile değil .

Miranda Lapides^in Sorusu :
Oy Sayısı : 311

Giyinişleri yüzünden yargılanan insanlara hangi tavsiyeyi verirdiniz ? Sizi siz olduğunuz için sevmeyen insanlara tam olarak ne diyorsunuz ?

Bill : Tom ve ben hep farklıydık yani bu yüzden bizi sevmeyen insanlar konusunda çok deneyimliyiz . Ama bizim için özgürlük ve istediğimiz gibi olmak kendimizi ifade ediyor ve aklımızdakini söylemek her zaman için en önemli şeydi . Bu bizim için işleri kolaylaştırmadı – özellikle okulda , hocalarımızla . Bu gerçekten hayatlarımızın en kötü zamanıydı .

Tom : Evet ! (Gülerek) Ve bittiği için çok mutluyuz . Ama biz hiç değişmedik , her zaman kendi şeyimizi yaptık . Ve aslında bizi sevmeyen kişileri umursamıyoruz . Aslında hep şaşırıyorum insanların sana b.k gibi olduğunu söylemek için bu kadar zaman harcamalarına ! (Sırıtarak) Sevmediğim insanları düşünmüyorum bile ...

Holly Spears^ın sorusu :
Oy Sayısı : 306

Ne kadar sıklıkla seks yaptığınızı bilmek istiyorum ? *Neden bilmek istiyorsun diye sormayın *

Tom (gülerek) : Hmm , bu kolay : Diğerleri seks yapmıyor bile – hala bakirler . (Ufak atta civcivler yesin )

Hepsi : Sıkıcııı !

Tom (sırıtarak) : Evet , onlar sıkıcı ve bu gerçek . Ben gerçek bir deneyimi olan tek kişiyim ve her zaman pratik yapmaya vakit buluyorum .. (Valla Bill öyle demiyor yavrucum , kardeşine göre 25^e ulaşamadın daha , kendi kendine yapıyorsun sanırım pratiği )

Kamfetova Rita^nın Sorusu :
Oy Sayısı : 286

Hey çocuklar , hayallerinizi anlatın bize ! Ne tür hediyeler almak isterdiniz fanlardan ? Tamam ? * Öptüm *

Georg : Ah , fanlardan bir sürü hoş hediye alıyoruz , iş hediyeye gelince çok yaratıcılar .

Gustav : İnanılmaz uzun mektuplar – bir tanesi neredeyse 14 km uzunluğundaydı , şiirler , şarkılar , çizimler .

Bill : Ve bir yıldız aldık – Evrende Tokio Hotel adında bir yıldız var , harika değil mi ?

Tom (Sırıtarak) : Soruna cevap olarak , Ben şaşırmayı severim .. (Bende cevapları anlamayı severim ama Maalesef bu garip şey için aynısını diyemiyorum )

Jennifer Green^in Sorusu :
Oy Sayısı : 237

Çocuklar siz bazen çok yorgun gözüküyorsunuz . Hiç hepsinden kurtulmayı ve bir göle atlamayı istediniz mi ?

Hepsi : HAYIR !

Bill : Biz 7 senedir birlikteyiz ve hep bunu istedik ! Biz gerçekten tüm enerjimizi ve tüm zamanımızı müziğimizi yapmak için ortaya koyduk . Her zaman bizi umursayan ve bize bağlanan seyirciler önünde canlı çalmak istedik . Aslında bugüne kadar olan herşey hayal ettiğimizden çok daha fazla ve tabii ki bazı çokta harika olmayan şeyler var . Aileni ve arkadaşlarını fazla göremiyorsun artık . Ama çok daha pozitif yanları da var . Hayatımızın zamanını yaşıyoruz ve bunu hiçbir şeye değişmeyiz !

Jenifer Green^in Sorusu :
Oy Sayısı : 233

Kızı kazanmak için nasıl karar verirsiniz ? Eğer ilgili görünmüyorsa ne düşünürsünüz ? (İlgisiz gibisinden bir şey yazmış kız soruya ama cevaplara bakılırsa soru böyle olacak )

Tom (gülerek) : Ben bunu seviyorum ! Ben toplayıcıdan çok avcıyım ve çok kolay olduğunda bunu sevmiyorum . Yani eğer ateşli bir kız ilgisizse bu beni gerçekten ele geçirir !!

Bill : Şey , ben Tom gibi değilim . Etrafta dağıtmakla ya da tek gecelik ilişkilerle ilgilenmiyorum – Ben gerçekten aşkı arıyorum ! Nasıl açıklayacağımı bilmiyorum ama eğer doğru kızsa , bir şey tık eder sadece , bir anda olur bu ve sonra herşey anlaşılır , bilir misiniz ?!

Georg : Evet , katılıyorum . Ve benim aradığım özel bir kız tipi yok – sadece tık etmesi gerek .

Gustav : Aynısından !

Sabrina M.^nin sorusu :
Oy sayısı : 180

Biraz klişe ama eğer bir adada mahsur kalsaydınız ve sadece 1 kişisel eşyanızı yanınıza alabilseydiniz , bu ne olurdu ve neden ?

Tom : Ben müziksiz yaşayamam , yani gitarımı alırdım ! (Sen kızlarsız da yaşayamazsın ama neyse , gitarı hangi amaçlarda kullandığını biliyoruz ) Ya da Bill'i , hep birlikteydik . (gülerek) Bu zor ...

Bill (sırıtarak) : Evet ?! Hmm , ben Tom^u getirirdim ve kayıt aletimi cebine koyardım aklıma bir şarkı için fikir gelirse diye ..(Cin Billy xD )

Georg : Ben basımı alacağım .

Gustav : O zaman bende davullarımı .

Flora ve Mona^nın sorusu :
Oy Sayısı : 150

Parc des Princes konserinin Fransa^daki son konser olacağı doğru mu ?

Tom : Hayır , Fransa'daki son konser olacağını düşünmüyorum . 3. Avrupa Turnemizde 2 kere Paris'te çaldık , sonra da Dijon , Montpellier ve Marseille'de . 6 Haziran^daki Parc Des Princes 'den sonra 7 Temmuzda Monaco - Le Port'da açık havada çalacağız . Bunlar şuana kadar belirlenen tarihler .
Ashley_Cansu_Tom

Ashley_Cansu_Tom

MesajKonu: Geri: tH tÜrKiYeyE GElEceK mİ???   tH tÜrKiYeyE GElEceK mİ??? I_icon_minitime19.07.09 9:24

Ne kadar sıklıkla seks yaptığınızı bilmek istiyorum ? *Neden bilmek istiyorsun diye sormayın *

Tom (gülerek) : Hmm , bu kolay : Diğerleri seks yapmıyor bile – hala bakirler . (Ufak atta civcivler yesin )

Hepsi : Sıkıcııı !

Tom (sırıtarak) : Evet , onlar sıkıcı ve bu gerçek . Ben gerçek bir deneyimi olan tek kişiyim ve her zaman pratik yapmaya vakit buluyorum .. (Valla Bill öyle demiyor yavrucum , kardeşine göre 25^e ulaşamadın daha , kendi kendine yapıyorsun sanırım pratiği )

bu soru tmm tomluk glmiş gerçekten acaba blirli kişilerlemi yapıyor neyse sağol cnm
***t.A.T.u***

***t.A.T.u***

MesajKonu: Geri: tH tÜrKiYeyE GElEceK mİ???   tH tÜrKiYeyE GElEceK mİ??? I_icon_minitime19.07.09 19:31

ne dmk cnm

orasını blmm ama yknda sadce bnm olcağı kesinxD
Ashley_Cansu_Tom

Ashley_Cansu_Tom

MesajKonu: Geri: tH tÜrKiYeyE GElEceK mİ???   tH tÜrKiYeyE GElEceK mİ??? I_icon_minitime20.07.09 7:18

aşk ilk önce sn bnce chantelle yok att biz onu yapmayı düşünüyoruz onu görmeyi ve öldürmeyi Twisted Evil
***t.A.T.u***

***t.A.T.u***

MesajKonu: Geri: tH tÜrKiYeyE GElEceK mİ???   tH tÜrKiYeyE GElEceK mİ??? I_icon_minitime24.07.09 19:38

ben az snra hlldcm onu mrk etme knınıda içcm dicem ama ölürümxD
Ashley_Cansu_Tom

Ashley_Cansu_Tom

MesajKonu: Geri: tH tÜrKiYeyE GElEceK mİ???   tH tÜrKiYeyE GElEceK mİ??? I_icon_minitime25.07.09 9:55

ölmeden önce felç geçirirsin aşk Suspect
***t.A.T.u***

***t.A.T.u***

MesajKonu: Geri: tH tÜrKiYeyE GElEceK mİ???   tH tÜrKiYeyE GElEceK mİ??? I_icon_minitime25.07.09 12:03

dimi o yzdn içmm
Ashley_Cansu_Tom

Ashley_Cansu_Tom

MesajKonu: Geri: tH tÜrKiYeyE GElEceK mİ???   tH tÜrKiYeyE GElEceK mİ??? I_icon_minitime25.07.09 12:05

EWT SNİ KAYBETMEYELİMM
***t.A.T.u***

***t.A.T.u***

MesajKonu: Geri: tH tÜrKiYeyE GElEceK mİ???   tH tÜrKiYeyE GElEceK mİ??? I_icon_minitime25.07.09 12:07

yhanee ebn size lazımmım
ToMKY.

ToMKY.

MesajKonu: Geri: tH tÜrKiYeyE GElEceK mİ???   tH tÜrKiYeyE GElEceK mİ??? I_icon_minitime19.12.09 21:21

saoL canımm
tokio hotel nena
Admin
tokio hotel nena

MesajKonu: Geri: tH tÜrKiYeyE GElEceK mİ???   tH tÜrKiYeyE GElEceK mİ??? I_icon_minitime31.05.10 12:59

komedi bunlar Very Happy
http://tokiohotelhayattir.forummum.com

tH tÜrKiYeyE GElEceK mİ???
1 sayfadaki 1 sayfası