Tokio Hotel Hayattır
Tokio Hotel Hayattır
Tokio Hotel Hayattır
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldin Hotele. Wilkommen im Hotel.Welcome To The Hotel

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

bAzeN erKeKlErdE kIz ArKaDAşLaRı iÇİn iMzA isTiYoR!!!

2 posters
YazarMesaj
***t.A.T.u***

***t.A.T.u***

bAzeN erKeKlErdE kIz ArKaDAşLaRı iÇİn iMzA isTiYoR!!! Empty
MesajKonu: bAzeN erKeKlErdE kIz ArKaDAşLaRı iÇİn iMzA isTiYoR!!!   bAzeN erKeKlErdE kIz ArKaDAşLaRı iÇİn iMzA isTiYoR!!! I_icon_minitime16.07.09 0:33

Muhabir1: Thomas G. Tokio Hotel’le tanışır ve kaynaşır,konuşur.Bu heyecan verici.En başarılı Alman şov prog. Ve en başarılı Alman genç grubu arasında birkaç farklılıklar var yaş ve tecrübe olarak.Bununla birlikte,Thomas muhabbetin başında şöyle dedi : “Bizim gibi çılgın insanlar bir arada tutulmalı.”Bundan kastı ve bunula ortaya çıkan şey, kadın,okul,kariyer vb.den anlaşılıyor ki .. ( diğer muhabir söze girer.)

Muhabir2: İkizler Tom ve Bill ve meslektaşları Georg ve Gustav Thomas ile konuşmanın çok “cool” olduğunu düşünüyorlar.Onun genç konukları için,Thomas uygun,sıradan bir kıyafet aldı kendine.

Thomas G. : Bir numara ! – şimdi sahip olamazsınız ama, altmış yaşın altında herkes fanınızdır. - bu yüzden biz de biraz endişeliyiz.

M2 : İlk konu; aşk.

TG : Sizi gördüğünde,mantıken,binlerce kız bağırıştığında,erkekler sizden nefret ediyor mu onlar da kızların kendilerine bağırmasını istediklerinden ?

Tom : Bazen sokakta birileri gelip bize bir şeyler söylüyor,boş zamanlarımızda,aynı zamanda erkekler gelip soruyor : “ Kız arkadaşım için imza verir misiniz ? ” ya da onun gibi bir şey.Hep olur bu. [ Bi'de göbeğine falan imza attırıyormuş çocuk,sevgilisini kendine çekmek için. ]

M2 : Her nasılsa, tüm grup üyeleri bekar.Bir – Almanya’da bir yerdeki – haftasonu galasında sizin muazzam isterikleriniz olduğunu gördüğünüzü hayal etmek çok zor.

TG : İnsanların düşündüğünden ve hatta benim bile olabileceğinizi düşündüğümden daha da hoş biri olabildiğinizi duydum,ondan ikinci düşüncem falan yok.

M2 : Ve sonunda konuklarını temin eder.

TG : bir şeyi yapamayacağını düşünürseniz,her ne zaman olursa olsun,Thomas Amca’nızı arayabilirsiniz.

M2 : Ve kim bilir,belki bazen birlikte şov yapacaklar ?

TG : Birlikte çok başarılı oluruz.

Bill : Bi’ kuş kafesinde dans etmek isterdein,dimi .? ( Herkes güler )

Georg : Küçük bir kafeste veya bir çubukla dans etmek,böyle demiştin !

M2 : Thomas G. Striptizci olarak mı ? Bunu yapmayacağına iddiaya girerim !
Ashley_Cansu_Tom

Ashley_Cansu_Tom

MesajKonu: Geri: bAzeN erKeKlErdE kIz ArKaDAşLaRı iÇİn iMzA isTiYoR!!!   bAzeN erKeKlErdE kIz ArKaDAşLaRı iÇİn iMzA isTiYoR!!! I_icon_minitime19.07.09 9:19

vardır bn kndim giderdim yaaa sağol btanecik
***t.A.T.u***

***t.A.T.u***

MesajKonu: Geri: bAzeN erKeKlErdE kIz ArKaDAşLaRı iÇİn iMzA isTiYoR!!!   bAzeN erKeKlErdE kIz ArKaDAşLaRı iÇİn iMzA isTiYoR!!! I_icon_minitime19.07.09 19:33

ne dmk aşk

bAzeN erKeKlErdE kIz ArKaDAşLaRı iÇİn iMzA isTiYoR!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yönetim / Personeller / Arkadaşları.
» Murat Boz Barış Akarsu için söledi