Tokio Hotel Hayattır
Tokio Hotel Hayattır
Tokio Hotel Hayattır
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldin Hotele. Wilkommen im Hotel.Welcome To The Hotel

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3

4 posters
YazarMesaj
anqeL_biLL

anqeL_biLL

Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Empty
MesajKonu: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 I_icon_minitime01.07.09 15:47

BRAVO^NUN 273. SAYISINDA HER ZAMANKİ GİBİ TOKİO HOTEL VAR
PEKİ ÇOCUKLARIN NE DÜŞÜNDÜKLERİNİ MERAK EDİYORMUSUN?
İTİRAFLARINI
MADEM MERAK EDİYORSUN OKU BENCE !!!

Tom
"Fanlardan aldığımız En iyi hediye yıldızlı bir Tokio Hotel oldu!"

Gustav
"Ben nete sörf için giriyorum ve genelde hakkımızda yazılan yalanları okumak beni güldürüyor”

Bill
"Saçlarım için bir günde bir şişe saç spreyi harcadığımı itiraf ediyorum” (Yakında saç kalmicak kafandaaa ))

Georg
"Eğer, Tom eğlenmek için bir şey bulamazsa bana yönelir. Ona ilham veriyorum!" (Güler)

Bill
"Bence benim kardeşim benden önce evlenecek ve en az 4 çocuğu olacak!” (Bence de )

Gustav
"Ben grupta en çok Bill^e hayranım.O bir savaşçı! “ ( Bence de gusu )

Bill
"Ben birinin ilgisini çekmek istiyorsam,ona inanılmaz güzel soslu bir spagetti yaparım!” (Güzel olduğuna emin misin )

Georg
"Ben kameralara gülmeyi sevmiyorum. Bu garip ama biri beni gıdıklarsa farklı! "

Tom
"Georg aramızda en az aşk itirafı alan kişi.Yazık ona !” (Şımarık )

Tom
"Kardeşim böyle giyinmek için nerden ilham aldı bilmiyorum... Bu çöplük olabilir !" (Sende eminim balonlara özenmişsindir!! )

Bill
“Eğer aşık olursam bu kişi müziğin ilk aşkım olduğunu anlayacak biri olmalı”

Tom
"Ne zaman gitar çalsam bir saniye bile sessiz duramıyorum “

ALINTIDIR...!!!
YaqmurTom

YaqmurTom

Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Empty
MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 I_icon_minitime01.07.09 16:07

Oyy 4 cocugunun anası oLıyım cheers
SaoL Ebrucukkk xD
anqeL_biLL

anqeL_biLL

MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 I_icon_minitime01.07.09 16:08

önemsiz yağmurcukxD
tokio hotel nena
Admin
tokio hotel nena

MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 I_icon_minitime01.07.09 16:10

o dört çocuğun yengesi olma şerefini bana ver billlllll
http://tokiohotelhayattir.forummum.com
***t.A.T.u***

***t.A.T.u***

MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 I_icon_minitime08.07.09 17:51

bn hm yenge hm karı oluyomm yha allahım siz nasıl ayırt edionuz ikiz deilmi abi bunlar yha bill i yhada tımu sewionuz ben anlaöış deilim ben ikisinide çokkkk sewiom
p.i.s

Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ToKİo hOtEl-sCréaM
» ToKİo hOtEl-RéaDy séT gO
» Tokio Hotel-automatic
» tokio hotel çok yakında türkiye de
» Tokio Hotel, Four Artists´ten ayrıldı!