Tokio Hotel Hayattır
Tokio Hotel Hayattır
Tokio Hotel Hayattır
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldin Hotele. Wilkommen im Hotel.Welcome To The Hotel

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hikayeyi Tamamla

3 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Ashley_Cansu_Tom

Ashley_Cansu_Tom

Hikayeyi Tamamla Empty
MesajKonu: Hikayeyi Tamamla   Hikayeyi Tamamla I_icon_minitime22.08.09 11:03

Şimdik Üsteki Hayel Gücünü kullanarak Bir Hikaye Yazıcak sonra O hikayenin Devamını Getirmesi için altakine Bırakıcak Böyle işte herkez kndi hayel gücünü kullanıcak üsteki hikayeye tamamlıcak BAŞLIYORUM:

Th Fanları Ve Tokio Hotel Grubu
Bir gün Th Grubunun Fanları Toplanıp Türkiyeye gelicek olan Th Grubunun konserine gitmeye karar verirler.Ama Ne yazıkki Th Biletleri Bitmiştir.Ne yapıcaklarını Düşünürken birden Cansu'nun aklına bir arkadaşının ağbi'sinin bilet x de çalıştığı gelir...
tokio hotel nena
Admin
tokio hotel nena

Hikayeyi Tamamla Empty
MesajKonu: Geri: Hikayeyi Tamamla   Hikayeyi Tamamla I_icon_minitime22.08.09 11:08

cansu hemen arkadaşı pelini arar durumu anlatır pelinde abisini ama ne yazık ki abisi elinde hiç bilet kalmadığını ve onlar için hiç bişi yapamıcanı söyler sonra naz konser alanına kaçak olarock girebilecekleribi söyler ve sonra herkes konser alanına kaçak olarock girmeye kara verir konser günü geldiğinde......
http://tokiohotelhayattir.forummum.com
Ashley_Cansu_Tom

Ashley_Cansu_Tom

Hikayeyi Tamamla Empty
MesajKonu: Geri: Hikayeyi Tamamla   Hikayeyi Tamamla I_icon_minitime22.08.09 11:17

Hepsi rock'n cokeın Arka Kapısında buluşurlar.Elif'de gldikten sonra naz'ın mitiş fikirlerinden olan konsere kaçak girme planına başlanılır Very Happy Büşra Arka kapıdaki korumalara gustav'ın kız arkadaşının kardeşi olduğu yalanını söyler.Şanslarına koruma Safın Tekidir .Kapıdan geçerler ve çıktıkları lobi tam Th'lin odasının yanındadır. Razz
tokio hotel nena
Admin
tokio hotel nena

Hikayeyi Tamamla Empty
MesajKonu: Geri: Hikayeyi Tamamla   Hikayeyi Tamamla I_icon_minitime22.08.09 11:23

herkes çok heycanlıdır ama naz daha fazla heycandan ağlamaya başlar o sıra bill dışarı çıkar ve naz billi görürü görmez bayılır bill nazı görünce kucağına alır ve thnn bulunduğu odaya götürür ve diğer leride arkasından gustav ve diğerleri billin kucağındaki kıza ne olduğunu merak etmektedir bill durumu anlatır herkes nazı ayıltmaya çalışırken cansu ve tom kesişirler cansu toma tom cansu yha bakar nese naz ayılır ve th sahneye çıkar bizim kızlar en önde biletsiz th izlemektedir bill tek tek şarkıları söyle ve sıra spring nich'e geldiğinde bill durur ve hayranların arasından birinin ona eşlk etmesini ister ve içlerinden.......
http://tokiohotelhayattir.forummum.com
Ashley_Cansu_Tom

Ashley_Cansu_Tom

Hikayeyi Tamamla Empty
MesajKonu: Geri: Hikayeyi Tamamla   Hikayeyi Tamamla I_icon_minitime22.08.09 11:33

bill Nazı işaret eder ve naz sahneye çıkar şarkıyı birlikte söyledikten sonra Naz bill kulağına Scream ı söylerken 4 arkadaşınıda çağırmadını ister Bill büyük bir seviçle Scream'ı söylerken Nil Cansu Elif Büşra 'da buraya gelebilirmi der ve 5 arkadaş hep birlikte Scream süper bir performasla bitirirler..
***t.A.T.u***

***t.A.T.u***

Hikayeyi Tamamla Empty
MesajKonu: Geri: Hikayeyi Tamamla   Hikayeyi Tamamla I_icon_minitime22.08.09 12:10

sonra th odasına gider we diğerleride arkasından gider naz la bill elif cansu we tom üçlüsüde beraber kesişirler o sırada tom elif in yanına gelir we tanışmak ister
tom=slm ben tom
elif=biliorum bilmesem burda ne işim war zaten der
tom biraz bozulmuştur herkes güler
tom=ne gülüonuz ne war bunda bu kadar gülüncek
bill=zahha sen zahaha anlamassın zahaha Very Happy
tom inadına cansunn yanına gider tabii cansu kndini tutamaz
c=slm ben cansu
tom bu sefer tuzağa düşmez we
t=m.o der we elif güler Very Happy
tom bunada çokkk bozulur
t=ne gülüosun yha
e=allah gülerken sanamı sorcam cnm istedi güldüm
tom sinirlenir o arad bizz çoktan odaya grdk we imzamızı alıp tam çıkarken bill tel numaranızı alablrmym der hpmz teker tekr werdik
b=snnki toma daha lazım olcak der we elif te acaba gibisinden bi bakış atar...............................................
***t.A.T.u***

***t.A.T.u***

Hikayeyi Tamamla Empty
MesajKonu: Geri: Hikayeyi Tamamla   Hikayeyi Tamamla I_icon_minitime22.08.09 12:11

biraz kötü oldu ama idare edin artımk dewamıda sizden Very Happy
Ashley_Cansu_Tom

Ashley_Cansu_Tom

Hikayeyi Tamamla Empty
MesajKonu: Geri: Hikayeyi Tamamla   Hikayeyi Tamamla I_icon_minitime22.08.09 12:20

tom bill çok zorluyosun der ve bilde kız sana ağızının payını verdi der.Büşra Ve nil öncen gider elif cansu naz tom ile bill size bişey diyicez ama bizi yanlış anlamzsınız işalla der ve billde diyin biye yanlış anlayalım der. Ve cansu bizlerde armızda mzik yapıyoruz birgün glip bizide dinlmenizi isteriz der .Elif ne dergibi naz ile cansuya bakar ve tomda elifin bu bakışını görür ve merak etme sni yemeyiz der. elifte zaten öyle bir düşüncem olmazdı yemek için mide lazım der. Buda tomun çok gıcığına gider .Bill ve gustav öylemi sizi dinlemek isteriz der ve bir gün sorar ve naz'da ......
***t.A.T.u***

***t.A.T.u***

Hikayeyi Tamamla Empty
MesajKonu: Geri: Hikayeyi Tamamla   Hikayeyi Tamamla I_icon_minitime22.08.09 12:54

mesela yarın gelebilirsiniz der hepsi sewinirken elif
e=ne o kadar çabuk mu???
cansu we naz elif i kolundan çinciklerler
e=ahhhhhhh ne gibisinden bi bakış atar
b=şeyy yok biz gelmielim siz rahatsız olmayın
e=şeyyy yanlış anlamayın ben sizin için dmdm der we toma bakar
t=ii yah ben gelmiorum ne haliniz warsa grn der we çıkar gider
elif arkasından walla çokk iii olur der
e=sizi mutlaka beklioruz
b=tom
e=farketmez
b=tmm
hep birlikte koro gibi ''görüşürüz dedik we gttk...............................
Ashley_Cansu_Tom

Ashley_Cansu_Tom

Hikayeyi Tamamla Empty
MesajKonu: Geri: Hikayeyi Tamamla   Hikayeyi Tamamla I_icon_minitime22.08.09 13:02

Cansu Elife Tom neden öyle davrandığını sordu elifte insanları gıcık etmeyi sviyorm derve önde yürür.Naz cansuya bakar ve elbet oda gelir gibi bir bkış atar.Büşra ve nil ne oldu sizi arıyoduk bizde der .elif bizim bu akılı 2 arkikimiz Th grubunu müziklerimizi görmeleri için çağırdı der. ve büşra ve nil ilk önce ne der ve süper der elifte hem napıcaklar bizi görüp gruplarınamı alıcaklar der sinirli snirli ' nil büşra naz cansu almazlar ama yardımcı olucakları kesin derler....
***t.A.T.u***

***t.A.T.u***

Hikayeyi Tamamla Empty
MesajKonu: Geri: Hikayeyi Tamamla   Hikayeyi Tamamla I_icon_minitime22.08.09 13:22

neyse hep birlikte ewe geldik hep birlikte aynı ewde yaşıoruz ewimiz çokkkkkk büük we çokk güsel bnm odam 2. katta siyah we bayaz renklerden oluşuooo aralardada mavi war aslında hem şirim hem ürkütücü bi grntüsü war neyse ewe gldk yemek fln yedik odama çktm cnm nedense çokk sıkkkındı aldım mp4 ümü başladım şarkı dinlemeyekıslar aşağıdada bişer konuşuodu
n=..............................................
Ashley_Cansu_Tom

Ashley_Cansu_Tom

Hikayeyi Tamamla Empty
MesajKonu: Geri: Hikayeyi Tamamla   Hikayeyi Tamamla I_icon_minitime22.08.09 13:29

naz elif artık çok deyişmeye başladı insanlarla daha çok zıt konuşuyor der. büşra bizlere öyle bir tavırı yok cansuama th grubuna öyle bir tavırı var bnce thlin bizim şarkılarımızı dinlemeleri hayatımızda iyi yerlere glme avantajı nil vede th lin yardımıyda dahada iyi olbiiriz der. ve naz elifin yanına gider ve elife iyi olup olmadığını sorar elif öfkeli bir halde bnim hiç bişeyim yok kimseylede inatlaşmıyorum der ve evden çıkar .cansu peşinden gider elifi kolundan tutar ve elif ne oldu bizmi sana bir şey mi dedik der. Elif
***t.A.T.u***

***t.A.T.u***

Hikayeyi Tamamla Empty
MesajKonu: Geri: Hikayeyi Tamamla   Hikayeyi Tamamla I_icon_minitime22.08.09 13:37

e=hyr sadece cnm sıkkın we siz bndan anlamıosunz gelmeyn üstüme ddm gtmm
gerçekten ebeni anlamıolardı çok üstüme geliolardı gttm bi yere otrdm karnım acıkmıştı iice gttm bi kafeye ne ysem ne yesem die dşnrkn canım kumpir çekti karışık yaptırdım we yanına kola sipariş ettm off hala glmmşti çokk acıktım yhaa heeh sonnda gelioo
g=buyrun efendim
e=snnda yha teşekkür ederim
garson gtiiiiiben çokk acıktığım için haywan gibi yiyodum we arkmdan birisi elini omzuma koydu kimdi lan bu şerefsiz arkamı dndm we şokkk oldum.........................
Ashley_Cansu_Tom

Ashley_Cansu_Tom

Hikayeyi Tamamla Empty
MesajKonu: Geri: Hikayeyi Tamamla   Hikayeyi Tamamla I_icon_minitime22.08.09 14:01

bir baktım Gustav .Şaşırdım Aksi bir tavırla ne dedim gustav özür dilerim sni rağasız etmek istemedim bnde hep acıktığımda bura glirimde sni görünce bir merhaba fiyim dedim ee sninde bnim gibi cnınmı sıkın elif sanene yaaa snin neyin var der.o sırada naz cansu da tam gliyorlardı onları öyle görünce onları gizli gizli izlemeye karar verdiler ve gustav gidince yanına giderler ve elife ikisi bi arada niye yanınaoturdu ne konuştunuz derler.... geek
***t.A.T.u***

***t.A.T.u***

Hikayeyi Tamamla Empty
MesajKonu: Geri: Hikayeyi Tamamla   Hikayeyi Tamamla I_icon_minitime22.08.09 14:17

e=noluyo lan siz nerden çıktınız???
c=anamızın karnndan çıktık
e=hadi yha bende babann karnından çıktın zannettm
n=lan susun noldu ne dedi gustav
e=bişi demedi yha geldi mrhba fln
c=kesin sende tersledin
e=ewt nolcakkk
n=hadi yha bizde yiyek
c=ewt yha bende acıktım
n=garsonnnn
g=buyrun efendim
n=bizde kumpirle kola alablrmyz
g=tabii efendim neli olsun
n=karışık
g=tabi hmn gelio
e=ben btrdm size afiet olsun benmkinide ödrsnz artık sewioom sizi lan hadi by ben kaçtım Very Happy
c=ana kısa bak gitti
n=zahaha
c=ne gülüon lan hatırlatırım ewden çıkarken bugünlük bnden dmştin
n=anaa
c=yha anaaaaaaa
ben bi sahile gttm otyrrm onlar napıo blmyrm off yha cnm gerçekten çokk sıkkın arkamda bi araba drdu bol pantolonlu biri indi we yanıma gliodu kimdi lan bu?????..............................................................
Ashley_Cansu_Tom

Ashley_Cansu_Tom

Hikayeyi Tamamla Empty
MesajKonu: Geri: Hikayeyi Tamamla   Hikayeyi Tamamla I_icon_minitime22.08.09 14:36

Arkamda tomun çıkmasıyla şok oldum tom bakın burda kim varmış der ve elif snin burda ne işin var beee bnimi takip ediyosun der tom ne sni takip edicem yaaa gustav üzgün olduğunu söyle bnde bir bakıyım dedim ama keşke glmeseymişim böyle tersliyosun bni neyse bn kaçr elif bayy ha bu arad daha demin cansu ile naz aradı akşamki gösterinizi bnde izlmeye glicem bakalım ne olucak der ve gülüp gider
***t.A.T.u***

***t.A.T.u***

Hikayeyi Tamamla Empty
MesajKonu: Geri: Hikayeyi Tamamla   Hikayeyi Tamamla I_icon_minitime22.08.09 14:55

ayyyy sinir yha gerizekalı aptal geldi bozdu moralimi ztn bozuktu yawşak yha offffff gittim iki bira aldım dewrdm ama hiçç bişi olmadı gttm iki tane daha aldım yawaş yawaş sarhoş oluyodumiki tan edaha aldım artık ii ce sarhoşş olmştm............
Ashley_Cansu_Tom

Ashley_Cansu_Tom

Hikayeyi Tamamla Empty
MesajKonu: Geri: Hikayeyi Tamamla   Hikayeyi Tamamla I_icon_minitime22.08.09 15:12

Büşra bni gördüm yolda ve ne yapıyosun sarhoş olucaksın dedi bnde tersliyerek olmuşum ztn daha ne olucam kızım dedim ve önden gitim arkamdan büşra bişeyler dedi ama ne olduğunu anlamadım neyse eve gldiğimde th de evdeydi meyersem bni bkliyorlarmış ayy cnmrımm neyse offf kafam 1 milyon olmuş bide şarkımı çalıcam kabusss neyse naz gldi hele şükür nerdeydin dedi ve başlıyalım arkiler tomda o sırada cansu ile elife bakıyordu Georg hepize sordu ne çalıyosunuz dedi.naz bn slistim cansu ile elif gitar çalıyor büşra ise bateri çalıyor dedi Tom kndi kndine sırıtmaya başladı ve bill hadi bakalım yetenekli güzeller görelim yeteklerinizi Thema Nr.1 Çalmaya başladık tom hep cansuya ve elifi ksiyordu naz farketi ve th rubu onalrı tebrik edip çok güzel çaldıklarını söyledikten sonra gittikten sonra naz elifle cansuyu yanına çağırıp kızlar tom hep ikinize bakıyordu dedi Cansu ne var bunda oda gitar çalıyor blkide nasıl çalıyoruz diye bakıyordur diyip elifle birlikte odolarına gittiler.naz kndi kndine umarım öyledir yoksa aklıma kötü kötü şeler gliyor dedi....
***t.A.T.u***

***t.A.T.u***

Hikayeyi Tamamla Empty
MesajKonu: Geri: Hikayeyi Tamamla   Hikayeyi Tamamla I_icon_minitime23.08.09 13:17

yha bu nazda warya hıççç zahaha tommmm lan salakkkk zahaha hıçççk ben tomu sewiom lan tommmmmm hıçkk
c=nee ne dedin sen
e=ne dmşm kanka sewiom lan aşığımmm aşık
cansuya noldu yha nie bukadar üzülmüştü bu duruma yoksa oda oda mı tomu sewiodu hyr canım olmaz böle şey o bnm en yakın kankam kardeşim böle bişiyi yapmaz bana yapamaz yha ben bne nasıl ona böle bişi yaparımmmm hyr işte şmdi işler gerçektennn çokkk karıştı allahım nolur cansu bnm biricik kankam tomu sewio olmasın bunların hepsini içimden düşünmüştüm we cansunn odasına gtmeye krr werdim artık sarhoşluğumdan eser yoktu bu konu kafamı çokk karıştırmıştıı
cansunn odasına grdm kapıyı açtım we...............................................................
Ashley_Cansu_Tom

Ashley_Cansu_Tom

Hikayeyi Tamamla Empty
MesajKonu: Geri: Hikayeyi Tamamla   Hikayeyi Tamamla I_icon_minitime24.08.09 9:11

cansu'nun hıçkıra hıçkıra ağladığını gördüm .cansuya ne olduğunu sorduğumdan yok bişey btanm deyip sarıldı ama ksin bişey olmuştu ve bu ksin bn cansu ve tomla ilgilydi tom resmi tmda elindeydi bn bakınca hmn yere atı nütfen cnsu tom sviyo olmasın allahım sonra yeme hazır diye büşra bağırdı aşağa indik ve ne şokki naz bn cansu külmeye başladım yemek yanmış yemek yemekten başka herşeye bnziyordu nil bnim hatamda bu oldu büşrayı mutfakta böyle tek bırakırsan bu olur yani büşrada yemekye baktı oda gülmeyen başladı naz artık yemeyimiz olmadığına göre iki seçeneyimiz var ya dışarda yicez yada filim isleyip pizza yicez dedi hepimiz birlikte pizza dedik yaniii . pizzalar gldi ve tel çaldı.Cansu tmda önünden gçti ve telefona baktı arıyan bill'di ve naz istemişti sonra uuzn uzun nazla konuştular artık ne konuştularsa çakallar . Naz gldi çığılık atarak kızlar size süper bir haberim var yarın Thl grubu bizi menejerlerininyanına götürcekmiş bizi dinliceklermiş.dedi ve bn çıkıyorum yatmaya diyip çıktı . Cansu ile elif kalmıştı.Cansu ile elif ikisi bir arada sana bişey sorucam dedi.Elif ilk önce sn söyle dedi cansuda hyy sn söyle dedi ve cansu başladı elif sn bn naz çocukluktan beri arkadaşız artık akrdeş gibiyiz bizden bişey saklamazsın dimi dedi elif şaşırarak kekeliyerek ttabikide hyy dedi tmm içim rağıtladı eee sn ne sorucaktın dedi elif şaşırarak niye bunu sordun dedi hiçç öylesinde snin mutluluğun bim mutluluğum bunu biliyosun elif gülerek ewt cnm snin bnim cansu ewt snde sorucaktın elif..........
***t.A.T.u***

***t.A.T.u***

Hikayeyi Tamamla Empty
MesajKonu: Geri: Hikayeyi Tamamla   Hikayeyi Tamamla I_icon_minitime24.08.09 11:01

e=cansu bak bunu bilmeye çokk ihtiyacım war sen tomu sewiomusun
c=şeyyy ben
e=ltfn cansu bana doruyu söle bak biz kardeşiz benden bişi saklamazsın dimi
cansu birz durdu sanırım sewiodu tomu napıcam ben şmdi kardeşim kankam aşık olduğum çocuğu sewio
c=şeyy benn elif bak (durdu durdu we)ewt sewiorum dedi
şok olmuştum tahminlerim doru çıkmıştı napıcaktım ben şimdi
c=elif elif ii misin????
e=.......
c=elif bak korkuyorum iimisin yha noluyo???
başım dönüodu gözüm kararmaya başladı oldğm yere yığılıp kaldım cansunuz sesleri gttkçe kısılıo we artık hiçç bişi duymuyodum...............................................................................
Ashley_Cansu_Tom

Ashley_Cansu_Tom

Hikayeyi Tamamla Empty
MesajKonu: Geri: Hikayeyi Tamamla   Hikayeyi Tamamla I_icon_minitime25.08.09 9:44

cansu hemen nazı,büşrayı ve nil çağırdı.Naz kolanya filan getirdi elimizden glen herşeyi yaptık ve elif kendine gldiğinde odasına ağalıyarak gitti .naz ile cansu arkasından gittiler elif kapıyı kitlrmişti açmaya çalıştık bir yandanda elifle konuşmaya çalışıyorduk elif cansu çok üzgünüm ikimizinde kalbine onun aşkı vurucağını düşünmemiştim diyordu. naz ne oluyor yaaa kimin aşkı diye cansuya soruyordu ama cansuda bu sözlweri duyunca şok olmuştu elife cansu senin suçun deyildi gl hadi yanımıza kapıyı aç nütfen diye yalvarıyordu naz elife........
***t.A.T.u***

***t.A.T.u***

Hikayeyi Tamamla Empty
MesajKonu: Geri: Hikayeyi Tamamla   Hikayeyi Tamamla I_icon_minitime25.08.09 11:54

artık bnbm için hiç bişey bu kadar kolay deildi we olmayacaktıda dayanamzdım buna gelen hiç bi ses umrumda deildi sadece ölmek istiyordum ewt ölmk bu gerşeyi düzelte blrdi blkide ama burası olmaz 2. kattayz göz yaşlarımı sildikçe yenileri ekleniodu ne kadar silsemde sonu gelmiodu lavobaya gttm we elimi yzmü ykdm we odadan çktm herkes pşmden kşydu we hiç bişi umrmda deildi ewdende çktm köprü buraya çokk yakndı öbr tarafa gçtm we kndimi aşşağıya bırakmak istdm am olmadı birisi ttu beni...................
Ashley_Cansu_Tom

Ashley_Cansu_Tom

Hikayeyi Tamamla Empty
MesajKonu: Geri: Hikayeyi Tamamla   Hikayeyi Tamamla I_icon_minitime25.08.09 17:03

Arkamdaki Tom ve bill di tomda heryerden çıkıyor deliye girsem delikten çıkıcak neyse nolduğunu sordu bill tom da her zamanki gibi yine diğiceni dedi kafayımı üşütün bu havada dedi ona laf yetiştiremicektim vee atlıcam dedim tom bak demiştim kafayı üşütmüş diye haklı çıkt.. çıktım derken bill ağzını tuttu ve sus dedi tom bozulmuştu bill niye atlıcaksınki dedi çok mutlu olman lazım çok tatlı arakadşların var süper bir grubunuz var daha ne olmasını istiyosun dedi elif ewt var ama kardeşim gibi svdiğim birinin svdiği kişiyi bnde sviyorum ama bir yandanda ona gıcık kapıyorum dedi tom garip bir aşk dedi bill o arkadaşına söyle elif ama o'da üzülcek dedi bill....
***t.A.T.u***

***t.A.T.u***

Hikayeyi Tamamla Empty
MesajKonu: Geri: Hikayeyi Tamamla   Hikayeyi Tamamla I_icon_minitime06.12.09 0:45

ne demek istediğini tam anlamamıştım kafam allak bullaktı hiçbişye kafa yorcak deildim gitmelerini istedim
=ltfen gdn yanlız kalmak istiyorum
t=tmm canım oldu bi de istersen arkandan ittirelim
b=sus tom!!!
bill gerçekten çok kızmıştı tom sinirlenip gitmişti bill bana eski anılarını anlattı yaşadıkları zor günleri sonra
b=ben bu kadar kötü şey yaşadım ama hala ayaktayaım çünkü ölüm kolay yoldur hiç bi zaman yaşamaktan wazgeçme seni sevenler ıhhh seni sewenlere bunlara yapamazsın
=ben de kolayı seçmek istiyorum zatn bill dayanamıyrm artık onn beni grmmemesi cnmı acıtıyo ona her baktığımda hyr bu acıyı daqha fazla hisstemek istemyrm bırak beni bill
b=bi çözüm bulabiliriz anlat bana kim o kişi
=bunu sana söleyemem bill
b=hadi ama lütfen ii sır saklarım
=şüpem yok bill ama gerçekten söleyemem
b= tmm söleme ama bunuda yapma düşün o sni şu anda düşünüyomudur o snn için böle bişi yapıomdr sanmıyorum o zmn sende yapma eziyet etme kendine
bişi dememeiştim diyemeiştim sustum we sadece başımı salladım arbaya binip ewe gttk bill zile bastı kapyı hepsi birlikte açmıştı hepsine sarıldı bana
c=off elif çok korkuttun beni sana bişi olcaqk die çokk korktuk
yine bii demedim toma baktım daha dorusu gözüm onu arıyodu yoktu ama nerdeydi peki???.............................(dewam edin millet)

Hikayeyi Tamamla
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki